Tranzistor Panasonic RF-P150DEG-S, 150mW, FM/AM Tjuner, 3,5mm izlaz za slušalice, Srebrna boja
ukupno 4.30 (broj ocena : 11)
0 komentara
Dostupnost:
Na stanju
Proizvođač: Panasonic
Model: RF-P150DEG-S Šifra: 25035
Tip: Prenosni radio
Karakteristike
-Izlazna snaga je 150 mW, što obezbeđuje jasan i glasan zvuk za uživanje u omiljenim radio stanicama.
-Tjuner: FM/AM
 -Uživaj u privatnom slušanju zahvaljujući 3.5 mm izlazu za slušalice, koji ti omogućava da se povežeš sa svojim slušalicama i izoluješ od spoljnog sveta.
 -Sa zvučnikom prečnika 57 mm, ovaj radio pruža impresivan zvuk za svoju kompaktnu veličinu, što ga čini idealnim saputnikom za sve prilike.
 -Napajanje 2 x AA (1.5 V) baterije, nisu u sklopu
Boja: Siva
Dimenzije: 12 x 6.8 x 3.1
Težina od 113 g
Powered by Froala Editor
ŠTAMPAJ
mp cena 2.580,00
popust 390,00
Cena za gotovinsko plaćanje i online kupovinu
Slični proizvodi koje korisnici gledaju
Detaljne informacije o proizvodu
Tehnički detalji i specifikacija
Ostale informacije
Proizvođač
Panasonic
Model
RF-P150DEG-S
Šifra
25035
Ocena proizvoda
Garancija i prava potrošača
Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača. više detalja
Komentari i ocene kupaca
Komentari i pitanja kupaca
ostavi komentar
Pošalji
Ocene proizvoda
UKUPNO 4.30 OD 5.00
Ukpupno ocena kupaca i korisnika : 11
5
54.55%
4
27.27%
3
9.09%
2
9.09%
1
0%